Počet položek: 0 0,00 CZK
ROWELL.CZ
Nábytkové úchytky a jiné kování

O nás

 Historie firmy  

ROWELL je výrobní a prodejní firma, která se specializuje na úchytky, kovové i jiné věšáky, všeobecně jsme zaměřeni na nábytkové kování a doplňky pro výrobu nábytku.

Jsme firma původně se zabývající pouze výrobou nábytkového kování, která byla založena jako rodinná firma v roce 1993 jako výrobce plastových úchytek a věšáků, kterou mnozí z Vás znají pod názvem Plastex Prachovice. Postupně jsme v roce 1994 ve Valašském Meziříčí založili a rozjeli výrobu kování ze zinkoslitiny a zařízení pro povrchovou úpravu kovů - práškové lakování.

 O tomto e-shopu  

Na tomto e-shopu ( rowell.cz ) jsme postupně do našeho sortimentu přidali i produkty jiných dodavatelů. Z našich výrobních zkušeností známe i slabé místa produktů již při výrobě. Proto také víme, jak a co kontrolovat u nakupovaného zboží ( povrchové úpravy, pevnost a trvanlivost výrobků apod.) Nekvalitní produkty do naší nabídky ani nezařazujeme ( např. některé výrobky z Číny apod. ).

 Zkušenosti  

Věříme, že za léta, která se v oboru pohybujeme, dokážeme našim zákazníkům nabídnout více než jen konkrétní produkt v podobě jednoho artiklu zboží, ale kompletní výběr dle kategorií.
Samozřejmostí je prodej v kamenném obchodě, popř. výběr v naší vzorkovně. Využijte naše rady a zkušenosti. Vždy vás rádi uvidíme a naši zaměstnanci předvedou námi nabízené úchytky a jiné zboží.

 Blog  

Budeme rádi, když v našem blogu budete reagovat na své osobní zkušenosti. Návodů a inspirací je celá řada a my se s Vámi o ně rádi podělíme.Budeme se snažit Vám poradit, jak například vypadá odtín produktu, který jinak ostatní eshopy uvedou pouze názvem povrchové úpravy a fotografií, ale to pro výběr a doladění s ostatními doplňky v interiéru většinou nestačí. 
Doba je neúprosná. Všichni chtějí vše ihned a nechtějí na nic čekat. Podle našich zkušeností z výrobou a velkoobchodním prodejem máme zkušenosti jak se skladovými zasobami, tak logistikou. U obchodníků s kováním, v železářství, v hobby marketu či kdekoliv jinde, kde jste dosud komponenty pro výrobu nábytku nakupovali, čekáte fronty, vyřízení Vaší objednávky, díky mnoha faktorům, taktéž neprobíhá vždy hladce, ale hlavně, každá fyzická návštěva Vás stojí Váš čas, který byste mohli věnovat něčemu jinému.

 e-shop  

Čas nejde zastavit, e-shopy jsou na vzestupu. Proto i my Vám nabízíme prodej touto formou.
Chceme jít proto době naproti a budovat E-SHOP s potřeby pro kutily, výrobce nábytku a řemeslníky, kteří zde najdou vše, co potřebují pro svou práci a dokážou tak šetřit cenný čas, které lze využít jinak.

TIP: Doporučujeme domovní a dveřní čísla 

 
 
 

© www.rowell.cz

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     Více informací
© www.rowell.cz

© www.rowell.cz
Obsah Vašeho košíku   0,00 CZK